28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?



Írd ide hozzászólásod:

Colussus
Colussus [2010]
Vagy te nem lapozgattad, mert a pentagram még véletlenül sem hasonlít a Slipknot jelképéhez.

...non mollare mai...

andras_sz
andras_sz [8]
ui.:

Szerintem nihilism a pentagrammra gondolt, csakhát nem sűrűn lapozgatta a "Magyar-Ógörög, Ógörög-Magyar Síkidomszótárt".
Mert ugye ilyen kőkemény "rockerkörökben" (hopp, egy büfi) ezt a sátáni jelképet szokták használ(gat)ni.

"...the Marlboro blows, I blow the smoke through my nose..."

Vissza

Fórumszabályzat