28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Republic: The Revolution



Írd ide hozzászólásod:

Reader
Reader [424]
Mi van? Dead Heart-en kívül senkit nem érdekel ez a játék? Szerintem ha kijön minden szaklap azt fogja majd írni hogy egy heti hidegélelemmel bevonult a szobájába, és reggeltől-estig ezzel játszik majd teljesen elzárkózva a világtól...

Reader

Vissza

Fórumszabályzat