28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Google Earth



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
leszedtem egy alap google earthot, és annyi lenne a gondom, kérdésem, hogy pl egy várost ha megnézek, nem minden részét látom legjobb részletességgel, ez miért van? (a, nincs még kész a részletes kép b, csak akkor látható, ha megvettem a fullos progit[van ilyen?])

pl kiskunfélegyházát nézegettem volna, az egyik fele kurvaszép, ki tudom venni a buszvéget, ahol le és felszállok nap, mint nap, de a másik fele, ahol a sulim van, az kurvaszar, egy házat nem tudok kivenni... várni kell amíg frissítik, vagy crack vagy mi? help!

Vissza

Fórumszabályzat