28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Windows Help Desk



Írd ide hozzászólásod:

Kolbaszharisnya
Kolbaszharisnya [284]
Sziasztok!

Problémám akadt!
Fel akartam telepiteni a gépemre egy Alcohol 120 virtual drive progit,és mielött a telepités befejezödött volna ujraindult a gépem.

Ok eddig semmi különös,de ujraindulás után azt irta ki,hogy uj hardver,mintha mots tettem volna bele valamit.
Bementem az ezközkeresöbe,ott találtam 2 db sárga felkiáltójeles cuccot:

Az egyik a rendszereszközök között van:

-Plug and Play BIOS Extension

A másik pedig az SCSI és RAID vezérlök között:

-AXSAKI SCSI Controller

Na most egyik sem megy,azt állitja az ezközkezelö,hogy nem indult el és az illesztöprogit sem tudom frissíteni.

Probálkoztam az alaplapi driver cd-röl,és a Windows eredeti cdjéröl is frissiteni az illesztöprogit,de nem talált hozzá megfelelöt!

Egyikröl sincsi fogalmam,hogy micsodák,tulajdon képpen semmi változáást nem tapasztalok a gép müködésén azota,csak annyit,hogy minden bekapcsnál kiirja,hogy uj hardver.

Nem S-atás a winchesterem,ha ez mond valamit valakinek.Egy db. 60 Gb os Maxtor ATA winyom van.

Ha valaki tudja,hogy mi a megoldás a problémámra és meg is irja,azt nagyon megköszönném!

Zan

Asus a8n-vm,Amd Athlon 64 3700+(1M cache),2X1 Gb Kingmax ram,MSI 7900GTO@GTX 512ddr3,250Gb WD Sata(16m),60GB Maxtor:)

Vissza

Fórumszabályzat