28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hamarosan érkezik a Battlestations: Midway (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

droidika
droidika [337]
Remélem, hogy ez már sikeresebb lesz, mint a magyar játékok többsége!
Mert az RTS/szimulátor combó papíron elég szépen hangzik! De remélem, hogy a gyakorlatban is faja lesz!Bár a 16 ember multiban nekem kevésnek tűnik 2006 végén, 16 EZERREL elégedettebb lennék (meg a géppel, ami elbírna ennyit ).De ez a 16 még mindig jóval több, mint a Homeworld 2-ben az egy ember per egy hadsereg... Remélem, majd közvetlenül a légvédelmi ágyúkba is bele lehet ülni! A grafika nálam másodlagos, az a lényeg, hogy a sérülések reálisak legyenek!!!...
Már nagyon várom! Hajrá MAGYARORSZÁG!

Legszebb lesz az, ha majdan Bécscsel Hazám boszúja szembe száll,S én villogó kardom hegyével Száz szívbe ezt írom: halál!-Petőfi

Vissza

Fórumszabályzat