Mert az RTS/szimulátor combó papíron elég szépen hangzik! De remélem, hogy a gyakorlatban is faja lesz!Bár a 16 ember multiban nekem kevésnek tűnik 2006 végén, 16 EZERREL elégedettebb lennék
(meg a géppel, ami elbírna ennyit
).De ez a 16 még mindig jóval több, mint a Homeworld 2-ben az egy ember per egy hadsereg... Remélem, majd közvetlenül a légvédelmi ágyúkba is bele lehet ülni! A grafika nálam másodlagos, az a lényeg, hogy a sérülések reálisak legyenek!!!...
Már nagyon várom! Hajrá MAGYARORSZÁG!

Legszebb lesz az, ha majdan Bécscsel Hazám boszúja szembe száll,S én villogó kardom hegyével Száz szívbe ezt írom: halál!-Petőfi
