Fórum » Beszélgetés a játékokról
JÁTÉK TOP 3
Végülis így már érthetőbb. Én azért ha megkérdezi valaki mik a kedvenc játékaim, nem azt vágom rá ami éppenséggel a menő és fent van a gépemen, hanem amik a legtöbbet szórakoztattak a maguk idejében. Ma már lehet unalmasnak, vagy rossznak találok egy játékot, akkoris belesorolom, mert sok kellemes órát szerzett nekem, akármilyennek is látom most.
Mert talán az jut eszébe az embernek előszőr amivel épp játszik.
Persze pl. egyik legnagyobb játék volt a Defender of the crown, de hát már egy évtizede nem toltam akkor miért jutna az eszembe (bár az is igaz ha Top3-ról van szó akkor illike elgondolkozni talán), ha meg úgy vizsgáljuk hogy mai szemmel, akkor persze más a helyzet.
Szóval attól függ hogy értelmezzük a "top 3" kifejezést. (tekintetbe vesszük e hogy mikoriak, vagy amolyan all time best-ről van szó.)
Persze pl. egyik legnagyobb játék volt a Defender of the crown, de hát már egy évtizede nem toltam akkor miért jutna az eszembe (bár az is igaz ha Top3-ról van szó akkor illike elgondolkozni talán), ha meg úgy vizsgáljuk hogy mai szemmel, akkor persze más a helyzet.
Szóval attól függ hogy értelmezzük a "top 3" kifejezést. (tekintetbe vesszük e hogy mikoriak, vagy amolyan all time best-ről van szó.)
Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!
Nézd, nem a PoPot támadtam, nem is szószerint a vegast, ami engem bánt, az az, hogy mindenhül csak SCCT, meg Vegas, meg mittudomén mik, semmi régi klasszikust nem ír senki, amik a maguk idejében tényleg felmutattak valamit.
"Látom itt is mindenki a hightech hdres sm3as buziságokra gerjed, amiknek kb annyi a lényege hogy mész lőssz, közbe meg élvezkedsz a grafikán. Csak hogy szóljak, ezek a játékok semmilyen nyomot nemfognak hagyni, fél év és le lesz szarva az egész, most mindenkinek a kedvenc mert ez a fajin."
Ezt te írtad. Gondolom játszottál a PoPTTT-vel, meg a R6 Vegassal, hogy ilyen kemény véleményed van róluk. Valóban a játékélmény a lényeg, de ezekben benne van a jó játékélmény, csak jó grafikával párosulva.
Ezt te írtad. Gondolom játszottál a PoPTTT-vel, meg a R6 Vegassal, hogy ilyen kemény véleményed van róluk. Valóban a játékélmény a lényeg, de ezekben benne van a jó játékélmény, csak jó grafikával párosulva.
Csupán érdeklődtem hogy mi is ebbe a raj. A gond az, hogy ti indokot nem adtok, csak engem szaroztok le azzal hogy én húzlak fel titeket.
Az igaz,hogy egy jó sztori nélköl a játék nem sokat ér.
De neked mi a fasz közöd van hozzá,hogy más mire izgul.Ha neki a jó grafika meg az fps-ek jönnek be... és? Zavar?
Ezért nem kéne másokat leugatni.
De neked mi a fasz közöd van hozzá,hogy más mire izgul.Ha neki a jó grafika meg az fps-ek jönnek be... és? Zavar?
Ezért nem kéne másokat leugatni.
Persze... Elmondanám, ti tartoztok azokhoz akik beleszülettek ebbe a csilivili fosjátékiparba, és azthiszitek ez a csúcs. Lehet én is beleszülettem, mert még fiatal vagyok, de ha bepótolnátok amit most nem, rájönnétek ez nem áttörés, sőt, egy rakás szar. Ennyit rólatok.
Szerinted 13 évesen honnan tudná mi a jó!
A Vegasról még fogsz te még hallani...
Miami forever
Látom itt is mindenki a hightech hdres sm3as buziságokra gerjed, amiknek kb annyi a lényege hogy mész lőssz, közbe meg élvezkedsz a grafikán. Csak hogy szóljak, ezek a játékok semmilyen nyomot nemfognak hagyni, fél év és le lesz szarva az egész, most mindenkinek a kedvenc mert ez a fajin.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
