28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

eti8
eti8 [10104]
Nekem is ez a probléma, de elkezdtem ütni a billentyűzetet aztán kinyílt Viszont az utánajövő safe már minden navigációs gombra reagált, de csak 1 pillanatig, szóval abból sem lett sok minden...
Ami ezután jött, az már totál esélytelen volt, meg sem mozdult...

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Cuda
Cuda [2]
Sziasztok

Bevallom rest voltam visszakeresni hogy volt-e már szó eme problémámról a DA-val kapcs.
A sokak által emlitett shanghai pályán nem tudom feltörni a széfet!!! Elvileg valami Red Mercuryt kéne megkattintanom, és ha kihagyom akkor az NSA nagyon nem fog szeretni.
Programhiba ez? Mondjuk nem egészen eredeti a game,szal meglehet hogy a törés miatt van. Más nem tapasztalta ezt?
Amúgy imádom Fishi koma kalandjait!!! Most toltam végig az elsö résztől a DA-ig. Qrva jó!!!

'70 Hemi Cuda

Vissza

Fórumszabályzat