28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

Cuda
Cuda [2]
Hali

Ez hihetetlen. Végre örülök hogy kinyilt az a tetves széf, erre jön még 1. Azt vettem észre hogy ha soxor újratöltöm a gamet egyszer csak megindulnak. Na mondom ezzel meg is oldottam a problémát. Aha, hát nem. A JBA bázison van egy újabb aminél erre a fajta üzelmemre a játék nemese egyszerüséggel elszállt mint a gyözelmi zászló. Reinstall mert többet el sem akart indulni
Egy kissé bugos maradt a progi asszem!

'70 Hemi Cuda

Vissza

Fórumszabályzat