Mondjuk mészároltam alaposan, de akkor is... És a befejezés is szar... A happy endben meghal a csaj, ha 2 nem happy endben pedig lecsukják... Én valami olyasmit vártam, hogy vége ennek az egésznek, a csajt nem csukják le és kanyec
Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!