28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sudeki



Írd ide hozzászólásod:

Bzs007
Bzs007 [105]
HI all
Én ott akadtam el amikor 4-n megyünk. Legyöztem a a Farkast(boss). És a zöld cucot is megszereztem. Mit csináljak??

"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"

Vissza

Fórumszabályzat