Én ott akadtam el amikor 4-n megyünk. Legyöztem a a Farkast(boss). És a zöld cucot is megszereztem. Mit csináljak??
"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"
Fórum » Beszélgetés a játékokról
"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"