28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

FreeCol - nyílt forráskóddal (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

somesz83
somesz83 [3336]
Igen! Tényleg jó! Na persze semmi újjáélesztés sem lesz olyen mint az eredeti DOS - os játékok! Ami nagyon jó lenne, ha újra elkészítenék, az az eredeti Xcom 1!!!! Arra is alakult egy banda.

Vissza

Fórumszabályzat