Azért vannak bénaságok is. Pl nincs goto. Azaz nem tudom azt mondani egy egységnek (vagy nem jöttem rá hogyan) hogy ne csak egyet lépjen valamerre, hanem menjen el a térképen valameddig.
Illetve a képesítés nélkülieket nem tudom bevinni az indiántáborba, hogy megtanítsák valami értelmesre...