Ha nyomvatartod a bal egérgombot és odahúzod a térképen ahova küldeni akarod az egységet, majd felengeded, akkor működik.
Nem tudom. Elég sivár az eredetihez képest. Ha nagyon akarom, akkor felélesztem a 386 - os gépemet 512 kb videókártyával és a jólbevállt 6.22 - es Dos - szal.