28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

FreeCol - nyílt forráskóddal (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

somesz83
somesz83 [3336]
Ha nyomvatartod a bal egérgombot és odahúzod a térképen ahova küldeni akarod az egységet, majd felengeded, akkor működik.

Nem tudom. Elég sivár az eredetihez képest. Ha nagyon akarom, akkor felélesztem a 386 - os gépemet 512 kb videókártyával és a jólbevállt 6.22 - es Dos - szal.

Vissza

Fórumszabályzat