Én nem emlékszem olyan szörnyikékre.
Majd megnézem.
"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"
Fórum » Beszélgetés a játékokról
"Az élet olyan mint 1 papir és mi vagyunk a tollak amik írnak ra. De ovatosan mert amit egyszer ráírsz már kitörölni nem tudod!"