28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

Qwen
Qwen [1964]
lehet,hogy minden ok de attól még nem biztos,hogy elindul.Nekem is minden ok de mégis qrva szarul megy.Azért tegyél fel új drivert a legújabb DX-et,Meg a game-hez a patch-t.van 2 javítás is.Amúgy ajáték elég optimalizálatlan úgy,hogy sokat ne várjál a gépettől.
killbill78
killbill78 [9]
AMD Athlon 3000+, 1GB RAM, Geforce 6600 GT. Van a UbiSoft-nak egy webes computer analizáló prog.ja, azon minde ok a gépemmel.
killbill78
killbill78 [9]
igen
Qwen
Qwen [1964]
A VGA-d támogatja az SM3-at?
killbill78
killbill78 [9]
haló! nem tudom elindítani a játékot.letöltöttem egy demo verz-t,azt sem. mindig kiírja: crash must check.az előzetes cpu vizsgálaton monden ok. mi lehet a baj? segítsen vki.kösz.

Vissza

Fórumszabályzat