28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

Chavez
Chavez [1032]
Ott úszni kell, követni társadat gyorsuszuásal
Vagy ha nem látod, bekapcs az éjlátót
Royka rudi
Royka rudi [208]
hi!Tudom hogy hülyeség,de el akadtam SOLO modban rögtön a játék elején!ott tartok,amikor té van,és be mentem egy barlangba ahol nem tudom mit kell csinálni.PLS valaki.

Vissza

Fórumszabályzat