28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia - The Movie



Írd ide hozzászólásod:

MattMatthew
MattMatthew [11920]
Az új történet miatt lehet jobb is meg rosszabb is.

Man literally too angry to die

andy96
andy96 [3]
1.Én nagyon,nagyon,nagyon várom.
2.A játék is az egyik legjobb.
3.A rendező is jó.
4. Király, hogy Jordan Mencher írja személyesen.

De az a baj, hogy egy ,,kicsit" (eléggé) nem lesz ugyanolyan pl.:
1.A neve jobb lesz a Hercegnek (az eredeti Kakulora talán) de az elég jó hogy Herceg.
2.Farahnak roszabb lesz a neve.
3.Milyen köpeny? Nincs is köpeny a játékban, és nem attól lettek homokzombik az emberek és az apja sem rögtön hal meg.
4.Nem is menekülnek el.

Egyébként a történet tetszik,csak összeszedtem azokat a dolgokat, amik biztos nem úgy lesznek, ahogy vannak.
Mindenesetre a játék az egyik legjobb és a hírekből itélve a film is az egyik legjobb lesz!!!

Vissza

Fórumszabályzat