28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

johnny23
johnny23 [3]
szevasztok! tom hogy ilyet csak végső esetben szabad kérni de ez már tényleg az! vki nem tudna küldeni nekem egy olyan mentést a shanghai-i pályáról amikor már bennt vagy az épületben? vagy az az utáni pálya is megfelel! nekem mind1! erre az e-mail címre:jani23@ent.hu Az állványról kéne továbbmenni a párkányon onnan meg leugrani de nem kapaszkodik meg! ezzel szenvedek már 1 ideje! úgyhogy fontos lenne! A segítséget előre is köszönöm!

Vissza

Fórumszabályzat