28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Testedzés



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
lehet én azért fejlődöm ilyen jól (asszem elmondhatom), mert én a csajoknak is tetszeni akarok, erős is akarok lenni és egészséges is. meg hát ha az egészséged érdekében töltesz el másfél órát a teremben, az unatkozás helyett is kurvajó. de ezek felett azt vettem észre, hogy engem a csajos dolog után legjobban az motivál, hogy ismerek pl. egy olyan srácot, aki két év alatt szar kajával ugyan, de rendszeres gyúrással 60 kg-ról 80-ra nőtt, nálam csak pár nappal öregebb és bizony egy ekkora ember 45-ös karral nem kicsit feltűnő nah én azon erőlködöm, hogy őt "lehagyjam" ez rohadtul motivál eddzés közben, mindent ki tudok hozni magamból, ha ilyen durva célom van. laza két évvel le vagyok tőle maradva, de ezért is jó a dolog, mert így még nehezebb.
drdani
drdani [3999]
az zsírevésről:
én nem azt mondtam, hogy az a király ha kövér valaki. én nem azt számítom nagynak, ha valaki kövér. nem is tudnám mit csinálnék ha kövér lennék:S de az tuti nem érezném jól magam.
én cksa azt mondtam, sztem az is faya, ha izmos vagy mint állat+plusz mellé picit zsiros (nem pókhasu, sörhasú) hanem csak nem vagy sovány.
oszt társamon is kurvaj ól néznek ki az izmok, mintha nem tom milyen izmos lenne, pedig csak egyszerüen olyan sovány testalkatú, hogy minden látszik rajta.

én mikor elkezdtem sportolni, gyurni, nem szép akartam lenni. csak mivel olyan környéken éltem, ezzel nyugtattam magam, hogy na azért igy nem fognak velem baszakodni. nem is volt még nagyobb afférom. kisebb balhék persze sokszor vannak, és húztam már sokszor a rövidebbet.:S

tehát itt a céltól függ-
egészséges akarsz lenni, tetszeni a csajoknak (fiuknak:S), keménynek lenni, vagy csak unatkozol.

Ahol a rendetlenség törvény, rendcsináló a lázadó!!

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
ennyi erővel lehetsz fekete laci is, hordó hassal, mert a tömegnek tényleg van ereje, de elég szarul néz ki. nem is kell az utolsó kis hajszálérig leszálkásítani, csak épp annyira, hogy mikor leülsz ne lógjon a beled. az meg nem nehéz. de persze te tudod.

ha meg valaki nagy akar lenni, akkor ne gyúrjon, hanem csak egyen zsírt. szerintem.
drdani
drdani [3999]
igen, de ha az a 150kilós 100-110kiló izom+40kg zsír, azért a tömegnek ereje van
nah mind1 ebbe felesleges belemenni, kinek a pap, kinek a papfia
én is nagyon irigylem néhány edzéstársam testét, merthogy annyira minden egyes szálka látszik, de van aki azért irigyel közülük, mert mellettem nem fél annyira este az utcán
nem mintha lenne esélyem egy maffiózó kancigány ellen

Ahol a rendetlenség törvény, rendcsináló a lázadó!!

ruskyy
ruskyy [1250]
Hmm, szerintem félelmetesebb, ha valaki 110 kiló izom, mint az, aki 150 kiló, de annak jórésze zsír Meg + sokkal nagyobb benyomást tesz, ha látszódnak az izomcsoportok Legalábbis én jobban félnék egy 100 kilós szálkás tagtól, mint egy 150 kilós mackó style embertől

Bolje biti pijan, nego star.

drdani
drdani [3999]
én 93 ha az full szálka lenne, akkor sem ***nám le magam kétszer.
nekem kurvára bejön ez a sztájl.
szentem sokkal félelmetesebb, ha vki picit teltebb, és hiába nem szálkás, látod rajta hogy kurva massziv, és a zsir alatt érzed teli van izommal.
persze ha a csajok a fontosak ebből a szempontból, akkor jobb ha szálkás vagy.
persze van aki a brutkókra bukik

Ahol a rendetlenség törvény, rendcsináló a lázadó!!

MagicMoment
MagicMoment [17778]
88kg vagyok most. ha az full szálka lenne,akkor leszopnám magam 2x egymás után
drdani
drdani [3999]
bazz, visszanéztem a képeket, látom itt mindenki ilyen nyeszlett szálkás
lehet csak az irigység beszél
hát nem tudom, nincs egy kicsi hátam (na jó kibaszottnagy) de tuti nem látszanak igy a szálkák.

MM, te is ilyen vagy most?

Ahol a rendetlenség törvény, rendcsináló a lázadó!!

Vissza

Fórumszabályzat