Nem tudom, szerintem érdekes lehetőségeket akarnak megvalósítani abban a játékban.
Egyébként ezt követően az lesz a trend, hogy
1. Crysison kívül mindent leszarozunk?
2. Ami konzol only, vagy késöbb jön PC-re mint konzolra, azt leszarozzuk?
Razor: Szemét módon? Kifizetik a jogokat? Igen. Sonynak lehetősége lenne ugyanerre? Igen? Ez nem szemétség, csupán élelmesség.
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg