Ha vennék, én sem vennék első generációs MS konzolt, de egy Elitet szerintem már érdemes lesz bevállalni.
Jahh, és ha jól tudom, rengeteg meghibásodás azért következett be, mert
1. Az olvasó kalóz firmwareja nem volt épp hasznára a gépnek
2. Sokan hülyén kezelték a gépet, és letakarták a szellőzéseket, meg ilyenek.
Nem tagadom az eleve konstrukciós hibát egyébként, de ez már egy régi dolog, itt van az Elite, ezzel már ne lesznek ilyen gondok.
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
.
