A hangok olyanok mintha tekernék előre, így az egész egy cincogás. Text speed, normalra van állítva, de úgy sem működik. Mi lehet a probléma?
Ráadásul ha leveszem a hangot, akkor is megmarad ez a cincogás...
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról