28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Bad, the Ugly, and the Sober képek (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

GustyX
GustyX [7048]
A garfikája nagyon pofás, engem már az lázba hozott.
Haonlóképp vagyok a Jack Keane-nel, aminek annyira bejön a grafója(tesztek alapján nem is szar játék), hogy tervezgetem a megvételét is, valamint a "műfaj váltást".
Egyébként nincs valami hasonló című film?

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat