28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bearanyozódott a Crysis (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Gump
Gump [5430]
ha a teljesben nem b*sznak el valamit nagyon csúnyán, akkor (demo alapján) megérdemelten! most nyomom hard-on iszonyat hangulatos a bokrok közt cloak módban sunnyogni.
Razor03
Razor03 [14703]
Bontom a pezsgőt ! Na jó nem, de a 10-es ki van készítve a játék számára !

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat