Az mitől van, hogy a játék sokszor lassított felvételbe megy?
Úgy értem nem szaggat csak olyan, mintha benyomnám a bulett time-ot.
Fraps-el is mértem a sebességet és nem alacsanyodik az fps szám, hanem csak lelassul a játék.
8600gts-en történik ez. Tom nem egy hű de jó kártya, meg tesztekben is szarul vizsgázott a Double agentnél, de valami akkor sem kerek. Ha teljesen lebutítom a grafikát, akkor is ez van.
A drivert valamért 63.75nek ismeri fel a játék 163.75 helyett, de nem hiszem, hogy ez a gond. (Úgy sejtem minden Nvidiás embernél ezt csinálja)
Amúgy meg szerintem kurva jó játék. Szeretem a Splinter Cell-eket és most tök jó ez a környezet változás.