Patch-eket feltettem, de bug így is akad bőven. Találkoztam olyan hibával, amit a demó óta(!!!) képtelenek voltak kijavítani (kuka felett lebegő tűzgolyó
).
A hangulat azért átjön, a börtönös pálya nagyon ott volt hangulatilag (persze a COREFBB féle "börtön feeling"-et csak alulról súrolta
. Az oroszos tank haljós rész is bitang jól el lett találva. A fagyos táj, víz
...még mai szemmel nézve is álleejtősen néz ki...és akkor ez még nem is az X360-as grafika
!. A gépigény, és optimailizáció gáz, nekem szerencsére megvan a folyamatos 25 fps de nagyon a határon van, de átlag 25-40 azért összejön...ennek örülök.
Tetszenek a mozdulatok is, pl. fal mellett lapulok, és aki jön, azt állon lehet vágni...meg az ilyen script mozdulatok/kivégzések is jók. Ami zavar, hogy Sam Fisher-t és ezt a franchise-t hazavágták ezzel a résszel, a következővel meg


...szánalom amit az Ubisoft csinál(t) ezzel a híres játékkal. Eddig egy lapon említettük a MGS-al, most már köze sincs hozzá.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!