Azt a pályát én is rühelltem: oké, az rendben, hogy a fejlesztők újítani akartak, hogy Sam-nek nem a sötétben kell sokszor akcióznia, mindenféle kütyüvel, de azért bazira átestek a ló másik oldalára a "csak nappalos" pályákkal. Ezen a pályán aztán zömében az ember a lopakodási képességeit, mert mindenhol katonák vannak és lövöldöznek mint állat. Én próbáltam "alternatívan" végigmenni - házakon, sikátorokon keresztül- de az árkádjelleg miatt, nem tudtam a házakat használni.
Vért izzadtam én is, mire megcsináltam...
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent
Feltettem én is. Nem rossz, nem rossz. A demó nem tetszett, de azóta eltelt egy év, új gép stb...szóval úgy gondoltam, csak jó lenne ezt is végig vinni.
Patch-eket feltettem, de bug így is akad bőven. Találkoztam olyan hibával, amit a demó óta(!!!) képtelenek voltak kijavítani (kuka felett lebegő tűzgolyó
).
A hangulat azért átjön, a börtönös pálya nagyon ott volt hangulatilag (persze a COREFBB féle "börtön feeling"-et csak alulról súrolta
. Az oroszos tank haljós rész is bitang jól el lett találva. A fagyos táj, víz
...még mai szemmel nézve is álleejtősen néz ki...és akkor ez még nem is az X360-as grafika
!. A gépigény, és optimailizáció gáz, nekem szerencsére megvan a folyamatos 25 fps de nagyon a határon van, de átlag 25-40 azért összejön...ennek örülök.
Tetszenek a mozdulatok is, pl. fal mellett lapulok, és aki jön, azt állon lehet vágni...meg az ilyen script mozdulatok/kivégzések is jók. Ami zavar, hogy Sam Fisher-t és ezt a franchise-t hazavágták ezzel a résszel, a következővel meg

...szánalom amit az Ubisoft csinál(t) ezzel a híres játékkal. Eddig egy lapon említettük a MGS-al, most már köze sincs hozzá.
Patch-eket feltettem, de bug így is akad bőven. Találkoztam olyan hibával, amit a demó óta(!!!) képtelenek voltak kijavítani (kuka felett lebegő tűzgolyó
).
A hangulat azért átjön, a börtönös pálya nagyon ott volt hangulatilag (persze a COREFBB féle "börtön feeling"-et csak alulról súrolta
. Az oroszos tank haljós rész is bitang jól el lett találva. A fagyos táj, víz
...még mai szemmel nézve is álleejtősen néz ki...és akkor ez még nem is az X360-as grafika
!. A gépigény, és optimailizáció gáz, nekem szerencsére megvan a folyamatos 25 fps de nagyon a határon van, de átlag 25-40 azért összejön...ennek örülök.
Tetszenek a mozdulatok is, pl. fal mellett lapulok, és aki jön, azt állon lehet vágni...meg az ilyen script mozdulatok/kivégzések is jók. Ami zavar, hogy Sam Fisher-t és ezt a franchise-t hazavágták ezzel a résszel, a következővel meg


...szánalom amit az Ubisoft csinál(t) ezzel a híres játékkal. Eddig egy lapon említettük a MGS-al, most már köze sincs hozzá.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]