már aki nem játszott mgs-sel.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
Fórum » Beszélgetés a játékokról

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
).
. Az oroszos tank haljós rész is bitang jól el lett találva. A fagyos táj, víz
...még mai szemmel nézve is álleejtősen néz ki...és akkor ez még nem is az X360-as grafika
!. A gépigény, és optimailizáció gáz, nekem szerencsére megvan a folyamatos 25 fps de nagyon a határon van, de átlag 25-40 azért összejön...ennek örülök.


...szánalom amit az Ubisoft csinál(t) ezzel a híres játékkal. Eddig egy lapon említettük a MGS-al, most már köze sincs hozzá.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!