28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

HD DVD - elbukott a Toshiba (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

goodboy007
goodboy007 [9203]
A 80GB-os modell már most is visszafele kompatibilis. Bár állítólag nem teljes az élmény, mert a PS3 legkisebb felbontása is sokkal nagyobb a PS2 legnagyobbénál, így nagyon nyújtott a kép.
McCl@ne
McCl@ne [13409]
Én amúgy megmondtam előre, ez a papírforma: Sony egyszerűen verhetetlen konzolfronton, el lehet fogadni a tényt meg lehet ágaskodni ellene, de ez van.
Épp most vettem amúgy egy PS2-t, mert az előzőt elpasszoltuk több, mint 2 éve, és most játszani akarok a Metal Gear-ekkel meg a Final Fantasy-kkal, viszont még nem merek/akarok belevágni a PS3-ba, amíg az új részek nem jönnek...
Állítólag amúgy a Sony tervbe vette, hogy kidobnak egy olyan 40GB-os modellt is, ami kompatibilis lesz visszafelé, bár ezt csak valami fórumon olvastam, lehet, hogy kacsa.

Respect is not given. It's taken.

Razor03
Razor03 [14703]
Szarhányás az Xbox úgy ahogy van. 30% tönkrement, mostantól csak 10% hibásodik meg ... (vegyétek bátran) , és most a HD DVD...sony győzelme csak idő kérdése volt. Ennyit a M$-ról.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Ennyit az XBoX 360-ról... Kíváncsian várom a számadatokat...

Respect is not given. It's taken.

Vissza

Fórumszabályzat