28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

HD DVD - elbukott a Toshiba (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11833]
Hidd el, az lesz a vége, hogy végigviszed a játékot 1-2 hét alatt, aztán rájössz, mekkora madár voltál, hogy ezért 100 rongyot kiadtál. 100 rongyból inkább elmegyek ismét Korfura

Dark Archon

Razor03
Razor03 [14703]
Nekem már csak az Uncharted miatt is megérné egy PS3-ba fektetni .

Hiába olcsó az Xbox, ha másnapra kinyiffan. Vedd ezt is számításba...

Ipari hulladékot nem veszünk!

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

goodboy007
goodboy007 [9203]
Pedig te is hogy istenítetted.
Amúgy sztem még mindig nem lehet egyértelműen eldönteni, hogy ki a nyerő, a boxra több a játék, az exkluzív cím is több, olcsóbb is ráadásul könnyen feltörhető. Bár ha azt vesszük, hogy a PS3 árán egy Blu ray lejátszót is kapsz, ami egymagába kerül annyiba, mint az egész PS3, akkor nem is rossz. Ráadásul most hogy annyi a HDDVD-nek tuti lejebb megy az ára. Meg azért itt is lesznek (vannak) exkluzív címek dögivel (MGS4, GT4, KillZone2, Final Fantasy).
Razor03
Razor03 [14703]
Szarhányás az Xbox úgy ahogy van. 30% tönkrement, mostantól csak 10% hibásodik meg ... (vegyétek bátran) , és most a HD DVD...sony győzelme csak idő kérdése volt. Ennyit a M$-ról.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Ennyit az XBoX 360-ról... Kíváncsian várom a számadatokat...

Respect is not given. It's taken.

Vissza

Fórumszabályzat