28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Grand Theft Auto III (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

Dino
Dino [6086]
Nem véletlenül kapott a játék PC Dome TOP emblémát, annak ellenére, hogy lehet, hogy tényleg kaphatott volna egy-két 9-es helyett 10-et is... Wotannak ez volt a véleménye, én pedig - mivel nem játszottam még a GTA3-mal - elfogadtam. Mindenesetre az biztos, hogy amint lesz egy kis időm, kipróbálom én is a játékot...
GregSB
GregSB [793]
Mep: Milyen bosszantó bugok? A loadolási/XP bugokra gondolsz? Mert az nem a programozók hibái voltak, hanem a feltörő csapaté
SZVSZ semmi egetrengető bug nincs benne

A cikkhez: SZVSZ a Hangok és a hangulat kaphatott volna 10 pontot!

"i hurt myself today | to see if i still feel | i focus on the pain | the only thing that's real..."

Vissza

Fórumszabályzat