28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az esemény - The Happening



Írd ide hozzászólásod:

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Amúgy mindenki úgy rá van pörögve ezekre a csattanókra kihegyezett filmekre, mint a Fűrész sorozat pl., pedig tipikusan a casual nézőknek való -vagy éppen azért? Egy jó csattanó nem értelmezi újra a filmet, hanem csak hozzáad, vagy éppen ha újra is értelmezi, nem lehetetleníti el, ahogy az a már említett sorozat esetében is történik!

Ezért jó pl. a Jelek, mert abban annyi minden történik, annyi nézőpontból lehet figyelni, hogy a végjátékbeli csattanó igazából csak a koronát teszi fel elegánsan, míg mondjuk egy Hatodik érzéknél nem véletlenül mondják, hogy "kétszernézős".

Respect is not given. It's taken.

Vissza

Fórumszabályzat