28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sins of a Solar Empire (Előzetes)



Írd ide hozzászólásod:

Phobia00
Phobia00 [4]
Még nem nagyon toltam a játékkal,de alapvetően az,hogy a gép védtelen oldalról támad és menekül ha hátrányban van szerintem plusz pont az MI-nek,végülis humán játékosként midnenki ezt tenné.Nem is emlékszem mikor találkoztam utoljár olyan strat játékkal,amiben az ellenfél nem belerohan a kiépített védelembe,hanem megkerüli azt.Inkább az a gond,hogy nem tudsz több flottát fenntartani.

Vissza

Fórumszabályzat