28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

Qwen
Qwen [1964]
A VGA-d SM3-as?
geree93
geree93 [9]
Üdvözlet midenkinek. Lenne egy olyan kérdésem, hogy elinditom a játékot menü megy, és amikor már elindult a játék minden láthatatlan és nemtudom miért. Előreis kössz a segitséget.

Vissza

Fórumszabályzat