28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

Z-Master
Z-Master [20407]
Vazzz

> Na de tényleg anno annyian sírtak, hogy nem indul, kifagy, szaggat...

>> Nálam no problem!

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Gump
Gump [5430]
vagy egy átmatricázott 7900GTX-et kaptál 8800GTX áron.
Z-Master
Z-Master [20407]
Akkor nekem különleges egyedi csak nekem legyártott limitált GTX-em van.

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Gump
Gump [5430]
nálam nem ment. megvettem mikor megjelent, 7900GTO-n ment is, aztán 8800GTS-en már nem. megtaláltam ezt a módszert, PH-n be is írtam a topikban, mert ott is sok GTX-es szívott (azóta is istenként tisztelnek páran ott ) úgy már ment. meglett a GT OS újrainstall, felraktam a játékot és megint csak ezzel a módszerrel volt hajlandó futni az SP rész.
Razor03
Razor03 [14703]


Nálam elsőre indult, install-patch-play, ennyi.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Gump
Gump [5430]
8800GTS, GTX, GT csak úgy megy single player módban, ha csinálsz az exe-nek egy parancsikont és a végére biggyeszted az "-ll" kapcsolót.
tele vannak a fórumok ezzel, lehet, hogy nem csak ezeknél van ez.
Razor03
Razor03 [14703]
Tedd fel a játékhoz kiadott 1.1-es és 1.2-es javítást. Mivel optimalizálatlan konzolport bug gyűjtemény a játék, mindenképp szükséges a patch-eket felrakni. Ja, és az is lehet, hogy szimplán nem szereti a kártyád. Pl. 8800 GTX-el is problémák voltak anno...

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

geree93
geree93 [9]
Mindenem megvan. De ha pl-ul akarok állitani grafikát akkor rámegyeka customize settigns-re, és mentem meg minden és ha vissza megyek h megnézzem h elmentette e akkor viszarakja next gen-be.

Vissza

Fórumszabályzat