A cikk ugyanis azt próbálja bizonyítani, hogy nem éri meg Full HD (1080p) beruházni, mert alig észlelhető a különbség. Viszont én azt olvastam már sok helyen, hogy igenis ordító a minőségbeli javulás, kiszúrja az ember szemét. Szóval ha valaki egy kicsit jobban képben van nálam, az segíthetne, esetleg többen is elmondhatnák a véleményüket, nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen, aki a közeljövőben (fél-egy év) be akar ruházni egy ilyen cuccra! Itt vannak a "next-gen" konzolok, ömlenek a BD filmek, rajongóként már most ficánkolok, egyre több durva cím fut be, amit szívesen néznék ilyen minőségben!
Respect is not given. It's taken.
