28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Full HD versus HD Ready



Írd ide hozzászólásod:

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Nem tudom, hogy jó helyre nyitom-e, de ha nem, helyezzétek nyugodtan akárhova. A lényeg: találtam itt egy cikket, nem egy nagy szám, de a magamfajta, technikából "éppenkettes" arcoknak megfelelő... lenne, ha a kommentekben nem vádolnák azonnal reklámmal.
A cikk ugyanis azt próbálja bizonyítani, hogy nem éri meg Full HD (1080p) beruházni, mert alig észlelhető a különbség. Viszont én azt olvastam már sok helyen, hogy igenis ordító a minőségbeli javulás, kiszúrja az ember szemét. Szóval ha valaki egy kicsit jobban képben van nálam, az segíthetne, esetleg többen is elmondhatnák a véleményüket, nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen, aki a közeljövőben (fél-egy év) be akar ruházni egy ilyen cuccra! Itt vannak a "next-gen" konzolok, ömlenek a BD filmek, rajongóként már most ficánkolok, egyre több durva cím fut be, amit szívesen néznék ilyen minőségben!

Respect is not given. It's taken.

Vissza

Fórumszabályzat