Persze lehet hogy tévedek
Nekem(is) egy Samsung HD Ready LCD tv-m van,és a PS3-am és X360-asom (menüje) max 1080i-ben hajlandó megjelenni.1080p-re nem tudom beállitani,mert aszongyák(PS3,X360) hogy az (1080p) nem elérhető...
Amúgy én is kivéncsi lennék hogy lényeges különbség van-e 1080i és 1080p között
Én az 1080i nyujtotta képminőséggel is nagyon meg vok elégedve