28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Full HD versus HD Ready



Írd ide hozzászólásod:

Szoszomed
Szoszomed [320]
Hát én nem vok valami nagy szakértő,de nem tartom valószinünek hogy a PS3-ad vagy X360-asod a HD Ready tv-den 1080p-ben menne.Mivel 1080p-t tudomásom szerint csak(kizárólag) a Full HD tv-k tudnak,a HD Ready max 1080i-t Persze lehet hogy tévedek

Nekem(is) egy Samsung HD Ready LCD tv-m van,és a PS3-am és X360-asom (menüje) max 1080i-ben hajlandó megjelenni.1080p-re nem tudom beállitani,mert aszongyák(PS3,X360) hogy az (1080p) nem elérhető...

Amúgy én is kivéncsi lennék hogy lényeges különbség van-e 1080i és 1080p közöttÉn az 1080i nyujtotta képminőséggel is nagyon meg vok elégedve
RAI*DEN
RAI*DEN [3086]
Mindenképp érdekes topicot nyitottál. Nekem egy HD Ready Samsung tv van a szobámban, meg PS3 és X360. PS3 ha jól emléxem 1080p-ben megy, míg az X360-anam 1080i-ben. De lehet, hogy pont fordítva, de én így emléxem, de persze ezt bármikor megtudom nézni. Haveromnak megvan a Pókember3 Blue Ray dvd-n, de ő olyat minditt nekem, hogy a PS3-on állandóan szaggat a film nála. Nos, én kölcsönkértem tőle a filmet és kipróbálom a saját PS3-amon. Nem hiszem, hogy frissítés hiánya miatt szaggatot a film, bár lehet, hogy az alap 1.00-ás helyzetű PS3-ával próbálkozott még frissítés előtt. Majd kipróbálom. Az én tv-m kb 2m-re van tőlem.

Vissza

Fórumszabályzat