28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sudeki



Írd ide hozzászólásod:

B_Dóri
B_Dóri [6]
szbszig ha kell elküldhetem neked a végét megvan videnón,igaz,hogy kicsit szar minőségű,de az szerintem mindegy.
szbszig
szbszig [33649]
Hát igen, a vége enyhén szólva is nem a legkiemelkedőbb része... Nekem már onnan nem tetszett, hogy miért olyan a végső harc, amilyen, és miért nem lehet például választani... (Nem írok többet, mert nem akarok spoilerezni, hiszen mások még játszanak vele, látom.)

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

B_Dóri
B_Dóri [6]
Bzs007 New Brightwaternék van egy gyerek aki ott áll a mentési helynél.Beszélj vele és kérd meg,hogy vezessen oda,igaz,hogy pénzért,de nem olyan sokért.
Amúgy én már háromszor végig játszottam,de tök ratyi a vége!

Vissza

Fórumszabályzat