(pedig hc tomb raider ügyességi platfrom játék fan vagyok, szal biztos, hogy nem bénázom el!)Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Fórum » Beszélgetés a játékokról
(pedig hc tomb raider ügyességi platfrom játék fan vagyok, szal biztos, hogy nem bénázom el!)Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
. De akkor visszamászok és megpróbálom úgy, ahogy írtad. Köszönöm a gyors választ
!Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
. Valakinek van ötlete, vagy töröljem, ezt a szemetet
?Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!