. Űber hangulatos ez a rész, tényleg kár lett volna abbahagyni
.
Köszönöm mindenkinek a segítséget
!Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Fórum » Beszélgetés a játékokról
. Űber hangulatos ez a rész, tényleg kár lett volna abbahagyni
.
!Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
. De akkor visszamászok és megpróbálom úgy, ahogy írtad. Köszönöm a gyors választ
!Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!