28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

konrad
konrad [13085]
Akkor próbálgass máshol. Idióta.
Deni8
Deni8 [5]
Bocs,uj vagyok csak kipróbáltam
Deni8
Deni8 [5]
asfsffa
U.R.H.
U.R.H. [4178]
Gump, nálad hogy ment inteles procin a gamma
Az én c2duo 2.33 ghz-s intelemen iszonyat szarul futott a proci miatt. Ha kilőttem játék közben az egyik mag futását, akkor ment a játék normális gyorsasággal. Csak így meg néha megált a kép a hang pár másodpercre.

Vissza

Fórumszabályzat