Akkor próbálgass máshol. Idióta.
Bocs,uj vagyok csak kipróbáltam
Gump, nálad hogy ment inteles procin a gamma
Az én c2duo 2.33 ghz-s intelemen iszonyat szarul futott a proci miatt. Ha kilőttem játék közben az egyik mag futását, akkor ment a játék normális gyorsasággal. Csak így meg néha megált a kép a hang pár másodpercre.