egy kicsit későn reagálok, bocs. szóval én először még 3800 x2-n toltam egy 7900GTO-val. akkor max beállításokkal szaggatott bizonyos helyeken, de szerintem ez a játék hülyesége, mert máshol meg jól futott azon a gépen is. most a négymagoson 8800GT-vel még mindig volt egy rész, ahol 30fps alá ment a sebesség, de sem grafikával sem semmi egyébbel nem tudom magyarázni, csak azzal, hogy szarul lett portolva PC-re a játék. eltekintve ettől (ha jól emlékszem a hajós pálya valamelyik szakaszán csinálta egyedül - remélem ezzel poént nem lőttem le

) bőven jól futott a játék 1280x1024-ben mindent maxra tolva, ezalatt azt értem, hogy 40-50 fps alá nem ment.
olyannal, hogy iszonyat szarul futott volna, semelyik említett konfigon játszva nem találkoztam.
attól tartok ezzel nem sokat segítettem...