28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

Gump
Gump [5430]
egy kicsit későn reagálok, bocs. szóval én először még 3800 x2-n toltam egy 7900GTO-val. akkor max beállításokkal szaggatott bizonyos helyeken, de szerintem ez a játék hülyesége, mert máshol meg jól futott azon a gépen is. most a négymagoson 8800GT-vel még mindig volt egy rész, ahol 30fps alá ment a sebesség, de sem grafikával sem semmi egyébbel nem tudom magyarázni, csak azzal, hogy szarul lett portolva PC-re a játék. eltekintve ettől (ha jól emlékszem a hajós pálya valamelyik szakaszán csinálta egyedül - remélem ezzel poént nem lőttem le ) bőven jól futott a játék 1280x1024-ben mindent maxra tolva, ezalatt azt értem, hogy 40-50 fps alá nem ment.
olyannal, hogy iszonyat szarul futott volna, semelyik említett konfigon játszva nem találkoztam.
attól tartok ezzel nem sokat segítettem...
U.R.H.
U.R.H. [4178]
Gump, nálad hogy ment inteles procin a gamma
Az én c2duo 2.33 ghz-s intelemen iszonyat szarul futott a proci miatt. Ha kilőttem játék közben az egyik mag futását, akkor ment a játék normális gyorsasággal. Csak így meg néha megált a kép a hang pár másodpercre.

Vissza

Fórumszabályzat