28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

taposoakna
taposoakna [1029]
ez tuti? mert egy angol végigjátszásban ez van:
"Head down the sloped walkway, but stop before you turn the corner. You'll see
the captain walking around with a lit torch. If you shoot him or he sees you,
he'll drop it to kill both of you. So, as Enrica says, you'll have to sneak up
behind him. He'll stop twice and wave his flare around while looking at you.
Then he'll move to one of the sides and stop before he goes to a random side
and stops. After that he'll repeat the pattern again. You should move quickly
along the right side after he has turned around after facing you the second
time. Stop once you reach darkness. Wait until you see which way he goes
before you follow him, grab him and knock him out."
Nem vagyok vmi überfaja angolból, de ez vmi egészen mást mondd...
Akiket likvidálni kell azok a hídon vannak, összvisz 3-an...
Magyar végigjátszást nem tud vki?
U.R.H.
U.R.H. [4178]
Itt nagyon sokan elakadnak.
Mikor elérsz a hajóhoz, beszólnak hozzád rádión, hogy meg kell tisztítanod azt. (Meg kell ölni mindenkit). A csávó fülesbe folyamatosan mondja, hogy még hány embert kell likvidálnod.
A hajóskapitányt pedig egyszerűen el kell kapni hátulról, úgyhogy ne vegyen észre.

SG-n erre a kérdésre mindig azt válaszolják, hogy bugos a pálya pedig nem az!!! Csak nem figyelnek arra, hogy likvidálni kell xy számú embert.

De ha elöbb kaptad el a hajóskapitányt és csak késöbb kezdted el mészárolni az embereket, úgy már asszem nem lesz jó. Egyszerűen nem jön érted a helikopter a végén.

Remélem nem túl zavaros amit írok.

Vissza

Fórumszabályzat