28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

U.R.H.
U.R.H. [4178]
Az a rész nekem se ment, meg rohadtul lassan is futott a 2magos proci problémám miatt. Egyszerűen képtelen voltam időben elkapni a beszélgetést, pedig nem egyszer próbáltam el. Aztán hagytam a francba és leszartam azt a beszélgetést. Kicsit romlottam az NSA szemében.

Vissza

Fórumszabályzat