28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Az esemény - The Happening



Írd ide hozzászólásod:

Germinator
Germinator [29908]
Na és a Jelek? Szerintem az a legjobb filmje, többszöri újranézésre is ugyanolyan "szórakoztató" (habár nem a szórakoztatás a célja).

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

taposoakna
taposoakna [1029]
hülyegyerekek... szánalmasak vagytok...

Happening-ről meg annyit, h Shyamalan a Sebezhetetlen óta nem képes összepakolni egy épkézláb filmet. Nem bír szabadulni a Hatodik érzék
"üres tekintettel a távolba bámulós, lassan beszélős, filmvégi kierőszakolt csattanós (hatodik érzéknél még működött, jó volt)" stílusától... Minél több filmet ad ki a kezei közül a sebezhetetlen óta, a színvonal annál lejjebb süllyed.
Ki kéne már találnia vmi mást, mert lassan önmaga paródiájába fordul át (ha nem történt meg már - a falu).

Vissza

Fórumszabályzat