
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
X-akták
Hát én arra emlékszek hogy annál az epizódnál, mikor az a fekete árnyék mászkált, és zombivá változtatta az embereket, és csak egy csávó látta... Na annál kurvára beszartam, még nappal a világosban se mertem egyedül lenni, mert féltem hogy meglátom

Későbbi évadokra is ez a jellemző, hogy általában önálló részekből áll, s csak 1-2 epizód viszi tovább a főszálat. Ez persze nem von le a sorozat értékéből.
Amúgy én is szívesen újranézném (illetőleg csak első 3 évadot nézném újra, a többit sajnos nem láttam, így azokra a pótlás szó a megfelelő), de a 9 évad elriaszt
Ennyi időm sajnos nincs, hogy majdnem 250 részen végigrágjam magam, pedig tényleg iszonyat feelinges egy sorozat! (Bár tény, hogy gyerekkoromban, mikor az első 3 évadot m1 leadta, még sokkal jobban paráztam egy-egy jelenettől, s ma már lehet nem ütne akkorát számomra.)
Amúgy én is szívesen újranézném (illetőleg csak első 3 évadot nézném újra, a többit sajnos nem láttam, így azokra a pótlás szó a megfelelő), de a 9 évad elriaszt
Ennyi időm sajnos nincs, hogy majdnem 250 részen végigrágjam magam, pedig tényleg iszonyat feelinges egy sorozat! (Bár tény, hogy gyerekkoromban, mikor az első 3 évadot m1 leadta, még sokkal jobban paráztam egy-egy jelenettől, s ma már lehet nem ütne akkorát számomra.)
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Nekem amik nagyon bejöttek : Gumiember I + II, A jég, Tűz, Aki a szívében ifjú, A látnok (Scully apja a fotelben kísérteni fog halálom napjáig). Ezek zseniálisak voltak, de 1-2 résztől eltekintve (A világűr, Szellem a computerben) mindegyik fantasztikus. Ami problémám volt az első évaddal, az annyi, hogy nem foglalkoznak eleget a fő történetszállal, volt, hogy 4-5 részen keresztül nyomokban sem jelent meg az összeesküvés-elmélet, de ez betudható a kezdésnek. Ha jól tudom, később már kapjuk az infót dögivel.
Kinek melyik a kedvenc évada amúgy? És a mozifilm (az első) hogy tetszett nektek? Sok jót még nem olvastam róla, de szerintem fanatikusnak kell lenni hozzá, hogy teljesen élvezhető legyen.
Kinek melyik a kedvenc évada amúgy? És a mozifilm (az első) hogy tetszett nektek? Sok jót még nem olvastam róla, de szerintem fanatikusnak kell lenni hozzá, hogy teljesen élvezhető legyen.
véleményem szerint az utolsó rész a legjobb az első évadból. a másik, ami hasonlóan tetszett, az a látnok volt
sakálemberek...
Tudom, floodolok, de elvagyok.
Végeztem az első évaddal, szerintem vagy ma, vagy a jövő hét folyamán valamikor írok egy rövidebb szösszenetet róla a blogba, nagyon megfogott. (Főleg az utolsó rész, pfú...)
Amúgy Razornak itt is megköszönöm, mert a többi évadot már neki köszönhetően fogom nézni.
Végeztem az első évaddal, szerintem vagy ma, vagy a jövő hét folyamán valamikor írok egy rövidebb szösszenetet róla a blogba, nagyon megfogott. (Főleg az utolsó rész, pfú...)
Amúgy Razornak itt is megköszönöm, mert a többi évadot már neki köszönhetően fogom nézni.

Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
