Tegnap néztem meg a mozifilmet. Hááát, sokkal jobbra számítottam, és csalódtam. Igazából a story is olyan kis semmilyen volt, az 1. évadban százszor érdekesebb történetek voltak. Tudom az a sorozat.. de ha már mozifilm, az 1. is sokkal jobb volt ennél.
Nah meg azt szajkózták mindenhol, hogy a shipperek majd örülhetnek. Igazából, 12 éves korom óta néz(t)em a sorozatot (mikor még hétfőnként, kéthetente ment az mtv-n
), és már tökre vártam én is, hogy összejöjjenek, de ez valahogy nem volt olyan. Volt egy csók.. ami már volt előtte jópár részben, még ha nem is "úgy" (pl. amikor a milleniumot ünnepelték, vagy mikor ott volt már a gyerek, vagy mikor Mulder börtönben volt, már a sorozat vége felé), + egy ágyas jelenet, ami már szintén volt korábban. Ráadásul olyan tök semmilyen volt. Szerintem nem kellett volna ezt eddig húzni, David is így már közel 50-hez, elég töttyedt lett
Jobb lett volna az 1. mozifilmben valami jó befejezést csinálni, és a csúcson abbahagyni, nem pedig még egy 100.bőrt is lehúzni róla...
A nézők közül is egy csomóan méltatlankodtak tegnap, hallottam.
Az a másik szinkron tényleg rettenetes! Nem is értem miért adták Scullynak azt a hangot, mert tök nagy felháborodást keltett, ráadásul az amcsi munkatársak is teljesen meg voltak elégedve Erika hangjával.
