Most már csak arra kell rájönnöm, merre kell elmenekülnöm az első pályán, miután meg hackeltem a rakétát?
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&n=Terkova
Fórum » Beszélgetés a játékokról
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Arathor&n=Terkova