28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

U.R.H.
U.R.H. [4178]
Hát ha ugyan arra a részre gondolunk akkor:

"barátunkat" akivel szökünk elkapják és harcképtelenné kell tenni a faszit aki elfogta.
Aztán bemászni egy toronyféleségbe vagy mibe, annak fel a tetejére és jön egy ingame videó.

Ha jól emlékszem.

Vissza

Fórumszabályzat